EğitmenMerhaba, ben eğitmeniniz Faruk Toprak. Yaklaşık 8+ yıldır dijital pazarlama, veri analizi, yapay zeka pazarlama, AI chatbot geliştirmeleri, Lead Flow geliştirmeleri, unbounce sayfaları geliştirme ve e-ticaret entegreleri, sanal pazar yerleri platform analizleri, CRM pazarlama, incall ve outcall pazarlama, mobil uygulama geliştirme ve ölçümleme, dönüşüm optimizasyonları, SEO, içerik geliştirme, görselin ve renklerin psikoloji üzerine etkileri alanlarında profesyonel olarak çalışmaktayım. Kendimi hala bir çok konuda tamamlayabilmek adına her gün düzenli olarak araştırma yapar ve tüm gelişmeleri yakından takip ederim. 

2015 yılında hem İngilizcemi geliştirmek hem de profesyonel olarak kariyer yapabilmek için Amerika'nın New York eyaletine taşındım. NYC'de yaşadığım süre boyunca kendimi sürekli pazarlama alanında geliştirerek ve yeni teknolojileri yakından takip ederek bir çok kurumsal firma ile çalışma fırsatına sahip oldum. Daha önce hep kurumsal firmalar ile çalışırken ilk kez Dijital Pazarlama Ajansında çalışma deneyimine New York'ta eriştim. Manhattan'da AI Media Group Performans Pazarlama ajansında yönetici pozisyonunda işe başladım. Çalıştığım süre boyunca burada yönettiğim markalar ve bütçeler bana her zaman wow dedirtecek cinstendi :) 

2020 yılında Türkiye'ye temelli dönerek Joykek Performans Pazarlama ve SEO Ajansını kurup güçlü bir ekip ile büyük markalara danışmanlık ve yönetim hizmeti sağlamaya başladım. 

Böyle bir eğitim platformu hazırlamak uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Sonunda bu eğitim platformunu hazırlayarak tüm bilgilerimi sizlerle paylaşabileceğim bir ortamı oluşturmuş oldum. Umarım sizlere her geçen gün daha kaliteli içerikler sunabilir ve sizleri eksik olduğunuz tüm konularda ileri seviyelere taşıyabilirim. 

Eğitim ücretlerinden bir kısmını hayvan barınaklarına, bir kısmını durumu iyi olmayan öğrencilere burs olarak bağışlamaktayım. 

Bana dilediğiniz zaman sorularınızı veya görüşlerinizi e-posta ile ulaştırabilirsiniz. E-posta adresim faruk@joykek.com.